Reklamní-a-darkove-predmety-veletrzni-darky-konferenčni-tasky-darky-na-veletrhy

Nástěnné kalendáře 2018 - Reklamní předměty on-line Praha 4

Reklamní nástěnné kalendáře 2018
 
 
 
 
 
 
 

Nástěnné kalendáře 2018

 

Nástěnné reklamní kalendáře mají vysokou estetickou hodnotu. Nejen kalendáře ale i diáře patří mezi nejžádanější firemní dárky Na trhu dnes najdete reklamní kalendáře s reprodukcemi slavných malířů nebo uměleckými fotografiemi přírody, automobilů nebo třeba slavných osobností. Nástěnné kalendáře opatřené logem vaší firmy tak mohou zdobit interiéry domácnosti, kanceláří, čekáren nebo odpočinkových zón. A to jsou důvody, pro které jsou kalendáře mimořádně atraktivní reklamní předměty.

 

DŮVODY PROČ VOLIT PRO REKLAMU PRÁVĚ KALENDÁŘ
Nástěnné firemní kalendáře 2018  poskytují dostatek prostoru pro firemní propagaci. Mohou obsahovat firemní logo, firemní slogan nebo třeba krátké popisy vašich služeb nebo produktů.
Nástěnné kalendáře se hodí jako dárek k Vánocům nebo k Novému roku. Obdarovat můžete významné klienty nebo obchodní partnery a upevnit tak dobré vztahy.

 

Jsou nástěnné kalendáře 2018 tím pravým propagačním prvkem pro vaši společnost?

 

Přečtěte si, jaké jsou jejich výhody:

  • funkčnost - nástěnné kalendáře vám pomohou orientovat se v čase a svátcích.
  • vysoká estetická hodnota - hodnota kalendářů neupadá ani po skončení roku, mohou se stát stálou ozdobou interiérů bez ohledu na datum.
  • dostatek prostoru pro propagaci - velkoplošné nástěnné kalendáře poskytují dostatek prostoru pro propagaci vaší firmy nebo jednotlivých produktů či služeb. Vaše logo si zapamatuje každý.

 

A jaké Kalendáře nabízíme?

Kalendáře nástěnné, kalendáře se spirálou, kalendáře s lištou, kalendáře obrázkové, fotografické, stolní,plánovací,pracovní,tříměsíční, atd.

 

A jaké máme novinky ?

Letos jsme pro Vás kalendáře rozdělili na kalendáře české od českých vydavatelů, pro Vaši lepší orientaci je tato kategorie ještě dělena na kalendáře fotografické , kde naleznete kalendáře s motivy přírody, cestování, kalendáře měst a kalendáře květiny a nesmí kalendáře umělecké, kde objevíte kalendáře s obrázky slavných uměleckých děl.Kalendáře Exkluzivní, kalendáře slovenské se slovenským kalendári

 

 

 

 

ADONAI - výhradním dovozcem kalendářů do ČR

Ano,již 20 let pro Vás dovážíme nástěnné kalendáře, nepřehlédněte kategorii dovozových kalendářů od našich partnerů z německa, neměcké kalendáře KORSCH, kde nabízíme kalendáře opravdu vysoké kval

 

 

A o které kalendáře 2018 je největší zájem?

 

 

 

 

 

 

Nahoru

 
 
 
 

 rychlý kontakt

 
Tel. 608 713 482
e-mail e-mail