Reklamní-a-darkove-predmety-veletrzni-darky-konferenčni-tasky-darky-na-veletrhy

Novoročenky 2018 - Reklamní předměty on-line Praha 4

Rozesílát Vánoční přání a firemní novoročenky je rozšířený vánoční zvyk po celém světe. A protože vánoční dárky nemůžete předat každému osobně, nezapomeťe zaslat vánoční přání. Novoročenky jsou vyrobeny z toho nejkvalitnějšího papíru a mají velmi nádherný vánoční design. Jedná se skutečně o exkluzivní novoročenky, které potěší každého, komu PF pošlete. Důležité je udělat radost a nezapomenout.
 
 
 
 
 
 
 

Novoročenky 2018

PF 2018

PF karty tradiční způsob , jak popřát vše nejlepší do nového roku svým obchodním partnerům nebo významným klientům. Zasláním a správnou volbou novoročenky vyjádříte nejen prestiž své firmy a svého postavení, ale i jak Vám na svých obchodních partnerech záleží. Originální vánoční přání potěší každého. Přesvědčte se sami jak dobře zvolená PF karta upevní vaše obchodní vztahy a na tom přece záleží.

Hledáte-li tedy krásna novoroční přání, tak moderní, klasická, decentní, jste na té správné adrese. Jako každý rok, tak i letos na Vás čeká nová kolekce stylových PF navržených špičkovými grafiky. PF a novoročenky v naší nabídce, se vyznačují nápaditým designem a vysokou kvalitou tiskařského zpracování. Všechny naše karty zdobí zlatá, stříbrná, metalická ražba nebo slepotisk. Prostě nejvyšší kvalita na českém trhu za rozumné ceny.

Nemůžete-li nás osobně navštívit , pošlete si pro naše katalogy, kde se můžete na vlastní oči přesvědčit jakou mají naše PF kvalitu.

Kupte si naše PF 2018 karty a popřejte svým klientům do nového roku vše nejlepší...

Nahoru

 
 
 
 

 rychlý kontakt

 
Tel. 608 713 482
e-mail e-mail