Reklamní-a-darkove-predmety-veletrzni-darky-konferenčni-tasky-darky-na-veletrhy

Reklamní předměty a reklamní dárky pro firmy - Reklamní předměty on-line Praha 4

Jsme reklamní agentura na reklamní předměty a specializujeme se na prodej reklamních předmětů a jejich potisk pro firmy.
 
 
 
 
 
 
 

O nás

 

Vítám vás na naší webové prezentaci a jsem ráda, že Vám mohu představit naš nový elektronický katalog zboží Vám nabízíme reklamní a dárkové předměty

Naše společnost byla založena roku 1995 a od počátku svého vzniku se profilujeme jako silná stabilní společnost ,kde naším hlavním zájmem je maximální spokojenost a důvěra našich klientů a partnerů. Každému klientovi se věnujeme individuálně a díky dlouholetým zkušenostem a aktivní práci v oblasti reklamních a dárkových předmětů jsme schopni nabídnout kompletní reklamní i tiskový servis přesně podle požadavků či potřeb klienta.

Sídlo naší společnosti se nachází na snadno dosažitelném místě na Praze 4 - část Hrnčíře v Plečníkově ulici , v těsné blízkosti dálnice D1.
Zákazníci s vlastní dopravou jistě uvítají snadné a bezproblémové parkování přímo u sídla firmy.

Veškeré služby poskytujeme nejen v rámci Prahy, ale na celorepublikovém reklamním trhu.

PROFIL SPOLEČNOSTI
Základními hodnotami kvalitního obchodního vztahu jsou důvěra a solidnost. Pro společnost ADONAI je primárně důležité respektovat veškeré psané i nepsané zákony obchodu. I z těchto důvodů předáváme naším obchodním partnerům všechny potřebné údaje.

OBCHODNÍ JMÉNO
Eva Brejžková-ADONAI

SÍDLO SPOLEČNOSTI
Plečníkova 945, Praha 4-Hrnčíře

IČO
64558517

ÚČET
572869983/0300

PŘEDMĚT PODNIKÁNÍ
reklamní činnost,marketing

PRÁVNÍ FORMA
fyzická osoba

DATUM VZNIKU
20.12.1995

Nahoru

 
 
 
 

 rychlý kontakt

 
Tel. 608 713 482
e-mail e-mail