Reklamní-a-darkove-predmety-veletrzni-darky-konferenčni-tasky-darky-na-veletrhy

ADONAI Váš partner pro reklamní předměty - Reklamní předměty on-line Praha 4

Reklamní předměty a reklamní dárky pro firmy

Reklamní předměty pro firmy a obchodní partnery.Reklamní předměty v našem obchodě slouží jen jako reklamní dárky pro firmy.Všechny reklamní předměty jsou ve vysoké kvalitě.A které reklamní předměty patří mezi nejoblíbenější? Jsou to reklamní propisky a reklamní tužky, to vše s reklamním potiskem.

 
 
 
 
 
 
 

Výhody nákupu u nás

 

1. ZNALOSTI A ZKUŠENOSTI - jsme specialisty se zaměřením na prodej, nákup a potisk reklamních a dárkových předmětů. Na poli reklamního průmyslu se pohybujeme dlouhá léta. Během té doby jsme vytvořili,navrhli a prodali spousty reklamních předmětů. Vytiskli ,navrhli a prodali spoustu firemního zboží jako jsou kalendáře, diáře, novoročenky vlastní výroby tak od i od jiných dodavatelů. Získali jsme tím rozsáhlé zkušenosti. Bez nichž dnes nelze v tak velké konkurenci reklamních společností působit.

2. PROFESIONALITA - nechceme jen prodávat zboží, ale chceme, aby naši zákazníci byli profesionálně obslouženi, obdrželi všechny informace, jaké vyžadují a tím byli spokojeni z nákupu v našem obchodě a zároveň opět nás navštívili. Budeme rádi, pokud nás doporučíte svým přátelům a známým.

3. MODERNÍ VÝROBA - potisky na kalendáře, diáře, novoroční, vánoční přání a reklamní předměty provádíme nejmodernějšími tiskovými technologiemi - čímž Vám můžeme garantovat vysokou kvalitu tisku a rychlost. Nejste si jisti jaký potisk zvolit na vámi vybrané reklamní a dárkové předměty?Rádi Vám odborně poradíme

4. PRESTIŽNÍ DODAVATELÉ

- nástěnné kalendáře od mnoha dodavatelů a výrobců , nejprestižnějšími jsou ale bezesporu kalendáře od německých výrobců KORSCH.

- reklamní předměty vybíráme od důsledně prověřených dodavatelů.

5. POSEDLOST DOKONALOSTÍ - k prodeji a potisku reklamních předmětů přistupujeme nanejvýš zodpovědně.Ladíme,vylepšujeme, hrajeme si s detaily tak dlouho, dokud nejsme plně spokojení.

6. DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE - naše služby nekončí sjednáním jedné zakázky , ale chceme o vás pečovat vaši firemní strategii dlouhodobě.Chceme vám být k dispozici stále.

7. ROZUMNÁ CENA - naše ceny odpovídají průměru na českém trhu. A to i přes špičkovou kvalitu poskytovaných služeb. Ušetříme vám mnoho času, nejen peněz, protože nakupujeme hromadně, dostáváme u našich dodavatelů lepší ceny, lepší dodací podmínky, na nichž se právě podílíte... Ať se jedná o malé či velké série nákupu reklamních a dárkových předmětů nebo služby na klíč, vždy našim cílem bude VÁŠ NAPROSTÝ KLID A POCIT ŽE SE NA NÁS MŮŽETE SPOLEHNOUT. Důsledně sledujeme ceny na trhu a pokud jsou odchylky výrazné ceny aktualizujeme. Jsme sehraným týmem, pracujeme efektivně a neztrácíme čas (a vaše peníze) problémy se vzájemnou komunikací.

8.ODPOVĚDNOST- svědomitě vybíráme produkty od našich dodavatelů a zásadně nakupujeme u seriozních a ověřených partnerů.

9.VZORKY - vzorky jsou vaše jistota. Vzorky požadovaného zboží vám bezplatně zašleme.Standardní doba zápůjčky je 10 pracovních dnů. V případě dohody je možné termín prodloužit. Pokud je v tomto termínu zapůjčené zboží navráceno, neúčtují se Vám žádné náklady. Při pozdním navrácení zboží nebo jeho nenavrácení je účtována smluvní pokuta 2.000 Kč k ceně předmětů a náklady na expedici. Důvodem k této smluvní pokutě není snad snaha na vzorcích vydělávat, ale udržet pokud možno pohromadě vzorkovnu společnosti adonai i pro ostatní klienty. Na mnohých reklamních předmětech zasílaných jako vzorky jsou navíc potisky našich klientů.Chcete-li tedy nějaký předmět jako jednotlivý kus, je vhodnější si ho objednat. Termín dodání je 2-3 týdny, zboží ale dostanete za katalogovou cenu bez nutnosti jeho navrácení. Vzorky zasíláme do 48 hodin v případě, že jsou k dispozici ve vzorkovně, do 2-3 týdnů pokud je nutný jejich dovoz.

10. DÁRKOVÉ BALENÍ ZBOŽÍ - netrapte se s balením, na Vaše přání Vám vše rádi zabalíme. Vyberte si z mnoha druhů, barev i materiálů dárkových balení! Krásně zabalený dárek potěší dvojnásob.

Přesvědčili jsme vás? PŘENECHTE STAROSTI S NÁKUPEM NÁM !

 

________________________________________

Nahoru

 
 
 
 

 rychlý kontakt

 
Tel. 608 713 482
e-mail e-mail