NÁSTĚNNÝ KALENDÁŘ SPIRIT 2021 R: 58 x 39 cm

Kód: K214921
425 Kč 514,25 Kč včetně DPH
Skladem

 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nástěnný kalendář 2021, SPIRIT OF EARTH, 58 x 39 cm.

Pro milovníky PŘÍRODY je zde nádherný kalendář, kde najdete nádherné scenérie krajiny.

Reklamní nástěnný kalendář je tištěn na kvalitní křídový papír. Titulní strana kalendáře je chráněna UV lakem proti poškození.Dvojitá spirála Twin wire po celé délce kalendáře a s háčkem na zavěšení. Zadní karton je z kvalitního bílého kartonu 600 g/m2.

Nástěnné kalendáře jsou reklamní dárkový předmět, který bude připomínat vaši firmu po celý dlouhý rok.

Kalendáře na rok 2021 potiskneme vaším reklamním sdělením - logo, adresa firmy, telefonické kontakty,emaily,webové stranky, obrázek  firmy nebo vašich produktů.

Kalendář je dodáván se spirálou a potisk bude na prodloužená záda kalendáře.

  • DIGITÁLNÍ POTISK - digitální potisk na prodloužená záda kalendáře nebo na horní lištu kalendáře. Digitálním tiskem můžeme potisknout i složitá vícebarevná loga. Tiskneme od 50 kusů.
  • SÍTOTISK - sítotiskem tiskneme prodloužená záda kalendáře přímými barvami. Tímto způsobem tiskneme jednoduchá loga a obrázky  bez stínování nebo rastru.Tiskneme od 50 kusů.
  • KAŠÍROVÁNÍ - provádíme zejména na stolní kalendáře a prodloužená záda nástěnného kalendáře. Podklady vytiskneme na papír a ten pak přilepíme na kalendář. Nemusíte mít strach, vše je nalepeno tak aby nevznikaly bublinky.Takto tiskneme velmi složitá loga a obrázky.Tiskneme od 50 kusů.
  • 3MĚSÍČNÍ SKLÁDANÝ KALENDÁŘ - zde je možný potisk na horní lištu, na prodloužená záda kalendáře a mezi jednotlivá kalendária. Tiskneme od 100 kusů.
  • KARTONOVÝ OBAL - VLOŽENÍ + POTISK - kartonové obaly můžeme potisknout sítotiskem anebo samolepkou. Kalendář vám do obalu vložíme. Váš zákazník dostane kalendář krásně zabalený.
  • IGELITOVÁ TAŠKA - kalendář vám vložíme do  igelitové tašky dle vašeho výběrů. Tašky na kalendář jsou vyrobeny vždy tak, aby odpovídaly rozměrům nástěnného kalendáře a nabízíme igelitové tašky průhledné anebo vyberete barevnost tašky podle vašich firemních barev.

 

Potisk na reklamní předměty

  • Chcete-li na reklamní předměty reklamní potisk pošlete nám na adonai@adonai.cz  -  LOGO/GRAFIKU/POČET BAREV
  • Připravíme Vám speciální kalkulaci

 

Doplňkové parametry

Kategorie: KALENDÁŘE & DIÁŘE
Kalendáře typ: Nástěnné
Materiál: Papír
Kalendáře jazyk: Mezinárodní
Kalendáře počet stran: 14 listů
Kalendáře žánr: Příroda/vše
Kalendáře kalendárium: Měsíční/ mezinárodní
? Cena potisku: Na základě kalkulace
Technologie potisku: Sítotisk
Velikost potisku: 58 x 7 cm
Rozměr výrobku: 58 x 39 cm
Provedení kalendáře: Spirála/ tisk lištu kalendáře