VYSOCE REFLEXNÍ BATOHY Den a Noc

Revoluce v bezpečnosti na silnici - Reklamní batohy, které jsou ve dne bez reflexe ale v noci jsou vysoce reflexní a viditelné!

Reflexní batohy

Reflexní tašky

Batohy Den a Noc

Ve dne

Značka Property Of vyvinula revoluční novinku a to Tašky a batohy, které  jsou vysoce reflexní a viditelné pro protijedoucí vozidla. Přesto že se z jiných úhlů jeví jako nereflexní. To je dáno retroreflexní technologií,která používá mikrohranoly odrážející světlo zpět ke zdroji s minimálním rozptylem. Všechny tašky mají odolnou, vodotěsnou a lehkou konstrukci a proto se dokonalé hodí pro každodenní nošení jak do práce tak na sportovní aktivity.

Cílem bylo vytvořit vysoce reflexní tašky a  batohy, které budou dobře vypadat a přitom splňovat ty nejvyšší bezpečnostní optaření.

Inspirována cyklistickou kulturou Amsterdamu a dlouhými zimními nocemi v severní Evropě vytvořila značka Property Of... jedinečnou reflexní tkaninu pro řadu Amsterdam, která kombinuje styl a bezpečnost.

Nepřehlédňete tuto novinku na trhu, kterou zařazujeme právě v období, kdy nároky na bezpečnost enormně stoupají.

Vysoce reflexní batohy jsou reklamní dárek jak pro Vaše obchodní partnery, tak zaměstnance, studenty, školáky. Pro všechny kdo se pohybuje za snížené viditelnosti, či v noci.

Nakupujte ZDE

menhouse_3260_Property-Of_01