PRÁZDNINOVÁ SLEVA 10 % na nákup reklamních předmětů nad 5000 Kč bez Dph. Sleva se nevztahuje na tiskové a ostatní služby. Platnost akce do 30.06.2022.

Recyklační příspěvky

 
 

Recyklační příspěvky

Dodavatel  reklamnich předmětů Eva Brejžková - ADONAI je zapojena do celostátního kolektivního systému zpětného odběru (odděleného sběru) použitých elek­trozařízení pro­vozovaného společnostmi REMA  Battery, s.r.o.(registrační číslo 0508132459).

Tato společnost postupně vytváří síť míst pro zpětný odběr a oddělený sběr použitých e­lektrozařízení­ na celém území České republiky. Dále zajišťují svoz odevzdaných e­lektrozařízení­ z těchto míst do zpracovatelských zařízení.

Chceme vás informovat o tom, že díky platné legislativě musíme jako výrobci, resp. první dovozci k cenám elektros­potřebičů připočítávat i příspěvek na likvidaci elektrozařízení, takzvaný recyklační příspěvek. V souvislosti s nabytím účinnosti nového zákona č. 542/2020 Sb., o výrobcích s ukončenou životností vznikly výrobcům elektrozařízení, distributorům a posledním prodejcům nové povinnosti, mezi které patří i oddělené uvádění nákladů na zpětný odběr, zpracování, využití a odstranění výrobku s ukončenou životností v souladu § 73, zákona č. 542/2020 Sb.. Výši recyklačního příspěvku elektrozařízení naleznete na webových stránkách v popisu produktu-doplňkové parametry.

Jste-li spotřebitelem nebo konečným uživatelem námi dodávaných elektrozařízení, dovolujeme si Vás upozornit, že máte dle nového zákona o výrobcích s ukončenou životností možnost bezplatně odevzdat ke zpětnému odběru odpadní elektrozařízení v místě prodeje nebo dodávky nového elektrozařízení, a to ve stejném počtu kusů prodávaného elektrozařízení podobného typu a použití (tzv. režim „kus za kus“). Nikdy nevyhazujte použitá elektrozařízení do komunálního odpadu.

 

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení