Doprava a platby

 

DODACÍ LHŮTY

Standartně pokud je zboží na skladě v ČR a je dodáváno bez potisku, expedujeme do 3 pracovních dnů od podání závazné objednávky, není-li uvedeno jinak. O případné delší lhůte dodání Vás budeme neprodleně informovat.

U některého zboží jsou dodací lhůty delší, zpravidla ale 10 - 15 pracovních dní a to z důvodu přepravy zboží z našich zahraničních skladů.

 

OSOBNÍ ODBĚR - ZDARMA

Zboží si můžete vyzvednout přímo v naší provozovně na adrese Plečnikova 945, 149 00 Praha 4 - Hrnčíře.

Zboží musí být před vyzvednutím v plné výši zaplaceno. Termín vyzvednutí je třeba vždy předem domluvit telefonicky či e-mailem. Vyzvednutí zboží je možné v pracovních dnech, v domluveném termínu.

 

DOPRAVA

Zásilkovna - doprava na výdejní místo - cena za dopravu 165,00  Kč bez DPH/1 ks balík do 5 kg (cena nezahrnuje případnou dobírku)

Dopravu přes Zásilkovnu umožňujeme pouze u zakázek do celkové výše 4.000 Kč bez DPH. Zboží je přes Zásilkovnu doručováno do Vámi (předem) zvoleného výdejního místa, na kterém si musíte zásilku sami vyzvednout. Zboží je doručováno do výdejního místa zpravidla do druhého dne od odeslání. Zásilkovna nabízí široké množství výdejních míst, jejichž seznam naleznete na odkazu ZDE. Sledovat Vaši zásilku můžete sledovat na odkazu ZDE. Pokud zásilka obsahuje více balíků, cena za dopravu se násobí počtem balíků.

Doprava přepravní společností na adresu zákazníka - cena za dopravu 165,00 Kč bez DPH/1 ks balík (cena nezahrnuje případnou dobírku). Tato cena platí při odběru zboží za měně než 12 000 kč/ bez DPH. U ostatních zakázek účtujeme 1% z hodnoty zboží bez DPH.

Pokud atypické rozměry či váha zboží vyvolají skutečné expediční náklady vyšší, než jsou výše uvedeny, vyhrazuje si Prodávající právo doúčtovat skutečně vynaložené náklady v jejich skutečné výši.

Rychlá a efektivní doprava přímo k Vám. Jakmile předáme balíček přepravci, zpravidla již druhý den se můžete těšit na své zboží. Doručení probíhá přímo na Vámi zvolenou adresu. Řidič Vás bude zpravidla kontaktovat telefonicky, aby s Vámi domluvil podrobnosti ohledně doručení, oznámí Vám čas doručení a případně výši dobírky. V případě že Vás řidič nezastihne, bude doručovat následující pracovní den.

Aktuálně doručujeme na adresu zákazníka prostřednictvím těchto přepravních společností

PPL - Sledovat vaši zásilku nebo měnit termín doručení můžete prostřednictvím odkazu na webu PPL ZDE

Pokud zásilka obsahuje více balíků, cena za dopravu se násobí počtem balíků.

 

Dobírka - v případě, že využijete možnost uhradit část ceny dobírkou při převzetí zboží, bude Vám (nad rámec ceny za dopravu) účtována cena za dobírku podle výše doběrečné částky:

 • doběrečná částka do 1.000 Kč - cena dobírky bez DPH 70 Kč
 • doběrečná částka do 2.000 Kč - cena dobírky bez DPH 80 Kč
 • doběrečná částka do 3.000 Kč - cena dobírky bez DPH 100 Kč
 • doběrečná částka do 4.000 Kč - cena dobírky bez DPH 110 Kč
 • doběrečná částka do 5.000 Kč - cena dobírky bez DPH 130 Kč
 • doběrečná částka do 8.000 Kč - cena dobírky bez DPH 175 Kč
 • doběrečná částka do 10.000 Kč - cena dobírky bez DPH 200 Kč
 • doběrečná částka do 20.000 Kč - cena dobírky bez DPH 400 Kč
 • doběrečná částka nad 20.000 Kč - cena dobírky bez DPH 2 % z doběrečné částky

 

Převzetí a reklamace

Při převzetí zásilky je nutné zkontrolovat obal zásilky - zjevnou vadu / poškození obalu / je nutné ihned oznámit a poznamenat do přepravního listu. Zásilku je možné tak přijmout i tak, nemusíte mít obavy z následného uplatňování vzniklé škody. Obsah zásilky zkontrolujte ihned po odjezdu řidiče. Řidič nečeká na kontrolu obsahu. Pokud je něco v nepořádku, zažádejte  ihned o sepsání zápisu o škodě a ohlašte neprodleně škodu.

 

PLATBA

 Není-li individuálně dohodnuto jinak, umožňujeme následující způsoby úhrady:

 • 100 % předem převodem na účet po potvrzení přijetí objednávky (po dokončení objednávky, obdržíte e-mailem fakturu a můžete provést platbu převodem. Objednané zboží zasíláme až poté, kdy je platba připsána na náš účet)
 • Záloha min. 70 % převodem na účet po potvrzení přijetí objednávky + 30 % doplatek převodem před odesláním zakázky nebo dobírkou při převzetí od přepravce (v případě dobírky budeme účtovat poplatek za dobírku vizte ceník shora, úhrada převodem je bez příplatků)

 

Pro více informací nás můžete kontaktovat

Telefon: + 420 608 7132 482

E-mail: adonai@adonai.cz