Na nákup reklamních předmětů nad 15 tisíc bez DPH, obdržíte od nás 10 % SLEVU. Sleva se nevztahuje na tiskové a ostatní služby. Kontaktujte nás, jsme zde pro Vás.

Reklamní ručníky a osušky s potiskem

Ručníky a osušky s potiskem, reklamní a propagační dárky na nichž je logo firmy vidět

Léto se blíží a nastala doba na nákup reklamních předmětů a dárků pro čas dovolených a sportovní dárků.

Ručníky a osušky s logem firmy jsou oblíbený reklamní předmět pro zákazníky i zaměstnance.

Ručníky a osušky můžeme tisknout plnobarevně, do bordury, kde lze použít sublimační tisk, ale na ručníky a osušky lze vyšít logo firmy, či obrázek.

Vybírat můžete klasické froté ručníky, bambusové ručníky a osušky ale i ručníky z BIO bavlny, nebo oblíbené sportovní ručníky a osušky z mikrovlákna.

 

Froté ručníky s potiskem

  • Ručníky vyrobené z froté mají zákazníci nejraději. Froté ručníky jsou příjemné na používání, jsou ze 100 % bavlny, dobře sají. Najdete u nás ručníky v různých barvách, různé gramáže a velikosti. Nabízíme malé ručníky na ruce, ale i klasické ručníky o rozměru 50 x 70 cm a velké osušky 70 x 140 cm. Branding na ručníky a osušky dle Vašeho zadání.

Sportovní ručníky z mikrovlákna

  • Mikrovláknové ručníky a osušky, rychleschnoucí, příjemné a hebké na používání. Kvalitní ručníky z mikro bavlny se hodí na cesty jako cestovní ručníky nebo na sport. Sportovní ručníky z mikrovlákna, na jejichž výrobu byl použit vysoce absorpční materiál, jsou to ručníky poskytující ten největší komfort. Rychleschnoucí sportovní osušky je vynikající volba na výlet, na bazén, do posilovny nebo na piknik. Potisk micro osušek a ručníků dle Vašeho zadání.

Ručníky s digitálním potiskem

  • Můžeme i nabídnout i potisk plnobarevného obrázku na ručník, či osušku, tzn. sublimační potisk grafiky na borduru  anebo můžeme potisknout ručníky i osušky plnobarevně po celé ploše ručníku ale jen z jedné strany. Sublimační plnobarevný potisk je potisk který odolává vyblednutí

ap718012-01_1rw6trhq

 

Vyberte si reklamní dárky pro nadcházející letní dny, které budou lákat pro pobyt venku, na pláži, v přírodě. Sportovní ručníky a osušky jsou skvělé propagační dárky na umístění Vašeho loga.