EKOLOGICKÉ REKLAMNÍ DÁRKY - NAŠE TIPY NA FIREMNÍ DÁRKY

Reklamní předměty v roce 2024

EKO dárky jsou v souladu s přírodou a respektují přírodu se vším všudy.

Reklamní dárky a dárkové předměty pro firmy se mění. Reklamní trh a zájem Vás zákazníků se ubírá " zeleným směrem " a reklamní předměty směřují k udržitelnosti a zároveň vysoké kvalitě dárků a převážně k digitalizaci dárků.

Ekologické reklamní předměty jsou TRENDY a vysoce kvalitní dárky.

EKO firemní dárky jsou nejžádanější reklamní dárky a jsou stále více populární. Recyklované reklamní dárky, reklamní předměty z recyklovaných materiálů, jako jsou ekologické tašky, ekologické hrnky, ekologická brčky, ekologické kelímky, ekologické misky a nosiče na jídlo. Prostě reklamní předměty a dárky které se dají používat opakovaně.

Jsme rádi, že firmy podporují tento ekologický trend a uvědomují si, že nákup reklamních předmětů s trvalou udržitelností výrazně šetří přírodu a životní prostředí.

Ekologické reklamní předměty jsme vybírali opravdu s velkou pečlivostí. Převažují zejména reklamní výrobky z bambusu, slámy a korku. Dřevěné, bambusové reklamní předměty a recyklované materiály.

Nakupujte ekologické reklamní předměty, jsou to reklamní dárky, kterým snadno a jednoduše přispíváte k ochraně přírody. Tyto reklamní předměty přinášejí radost i užitek.

 • Reklamní ekologické propisky z bambusu,korku nebo recyklovaného papíru
 • Reklamní bambusové  přívěsky a klíčenky
 • Reklamní ekologické nákupní a dárkové tašky
 • Reklamní zápisníky a bloky z ekologických materiálů
 • Reklamní poznámkové papírky z recyklovaného papíru
 • Reklamní bambusové hrnky
 • Reklamní láhve na vodu
 • Sportovní láhve na pití, zdravé láhve, prosté ftalátů a BPA
 • Tašky na tříděný odpad
 • Kancelářské desky z recyklovaných papírů
 • EKO dárkové sady
 • EKO dětské dřevěné pastelky a obyčejné grafitové tužky

Rozdávací reklamní předměty, firemní dárky, které šetří přírodu i Vaši peněženku a reklamní ekologické předměty doporučujeme.

Bambusové reklamní předměty - bambus je pružný a proto se používá na výrobu reklamních předmětů. Je rovněž antibakteriální a proto se tak často volí na výrobu kelímků, hrnků, propisek, zubních kartáčků a hřeběnů

Dřevěné reklamní předměty - dřevo je biologicky rozložitelný materiál . Dřevěné dárky mají přirozený a elegantní vzhled.

Recyklovaný papír  - recyklace, nejdůležitější proces, kdy se odpadní papír mění na nové  reklamní výrobky. Je to materiál s velkým potenciálem využití.

Recyklovaný PET - polyetylen, termoplast,který je plně recyklovatený. 

Plast z pšeničné a bambusové slámy - bambusové vlákno, bambus je rychlerostoucí a plodný, rychloobnovitelný zdroj.

Korek - je přírodní surovina z kůry korkového dubu. Je to přirodní a plně udržitelný zdroj materiálů.Korkové stromy nejsou káceny, ale kůra se jen " svlékne" a strom opět začně znovu produkovat kůru novou. Korek je plně recyklovatelný.

Organická bavlna - je bavlněné vlákno, vypěstované z geneticky neoštřených surovin, bez použití hnojiv a pesticidů.

Recyklovaná bavlna - V třídírnách textilií jsou látky rozmělněny na přízi a surovou vlákninu a dále jsou z nich vyráběny další produkty.

Napište nám, nebo zavolejte, připravíme Vám EKO dárky, přímo na míru Vaší společnosti.

Tým ADONAI