AKČNÍ NABÍDKA/ nákup a potisk triček

Specielní nabídka na nákup trička s potiskem, do konce srpna nákup triček +potisk s 10 % slevou

Akční nabídka platí na prodej a potisk triček od 100 ks.

Teď je ten správný čas na nákup triček s potiskem.

Nabízíme Vám všechna trička z naší nabídky reklamního oblečení s možností výběru modelu trička, barvy a velikosti.

U nás můžete vybírat trička dámská, pánská, unisex. Velký výběr triček s krátkým rukávem, trička ke krku, nebo velice oblíbená trička s límečkem, které se hodí na nošení do práce.

Co je vlastně kvalitní tričko? Reklamní trička patří mezi nejblíbenější reklamní předměty. Nejpříjemnější a nejkvalitnější trička jsou z přírodních materiálů, takže naše doporučení je trička ze 100 % bavlny.

A také je třeba si všimnout jakou hustotu má použitý materiál

  • Naše rada je mezi 150GSM a 180GSM . Cokoli menšího je příliš tenké a skončí to s mnohem kratší životností
  • Bavlněná trička s vyšší gramáží, více jak 180GSM, jsou vhodné spíše na nošení v chladnějších dnech, v létě byste se v nich mohli potit a necítili byste se pohodlně
  • Čím vyšší gramáž triček, tím vyšší cena a proto vybíráte-li reklamní textil  na hromadné propagační akce volte trička 150GSM
  • Na denní firemní a pracovní oblečení trička 160-180GSM
  • 160GSM je také minimální hustota triček pro vyšívání. 

 Bavlněná reklamní trička se pohodlně nosí. Čím vyšší cena trička, tak je tričko jemnější, měkčí a odolnější. Trička z prémiové bavlny mají sice vyšší cenu, ale kvalita je mnohem vyšší.

Trička vyrobená z organické bavlny

Zodpovědný vztah k přírodě se projevuje i ve výrobě reklamních triček. Proto i my nabízíme  trička z EKO biobavlny. Jedním takovým tričkem je i tričko M735442.

ECO organická bavlna se pěstuje metodami a materiály, které mají velmi malý nebo žádný dopad na životní prostředí.

Trička z bavlny jsou jedinečný a praktický propagační dárek a branding loga, obrázku je úžasné řešení reklamních dárků pro zákazníky.

Trička máme ve všech barvách a velikostech, většinou se jedná o velikosti S,M,L,XL,XXl. Skutečná velikost triček do značné míry závisí na výrobci.

Prodej reklamních triček, potisk a vyšívání loga, obrázku na reklamní a propační textil pro Vás zajišťujeme již více jak 30 let. Máme dostatek zkušeností, abychom Vám zaručili kvalitní reklamní produkty.

Kvalitní sportovní trička s vlastním potiskem, to jsou firemní dárky, které zákazníci firmy ocení.

Prohlédněte si naši nabídku reklamního oblečení, nákup triček s potiskem, či výšivkou je dobrý nápad.

Takže stojíte-li před rozhodnutím, který reklamní dárek zvolit, aby propagační efekt byl co největší, a aby ti, co od Vás firemní dárek obdrží ho rádi oblékli, volte bavlněné tričko s gramáží 160GSM, je to kvalitní reklamní dárek za rozumnou cenu.

A pak jsou zde ještě trička reklamní sportovní, kde je velmi důležitá savost a rychlost schnutí, to jsou polyesterová trička, především pro sportovní využití.

Propagační tričko je nejúčinější reklamní dárek, výhodou je velká plocha pro potisk firemní grafiky. Tričko lze potisknout plnobarevně, firemní branding bude dobře vidět.

Pamatujte, čím je tričko kvalitnější, propacovanější, moderní a líbivé, je úplně nejvíc pravděpodobné, že takové firemní propagační trčko se bude dobře a často nosit, reklamní trička s potiskem jsou chodící reklama.

Chcete-li získat cenovou nabídku, zašlete nám prosím poptávku s co nejvíce podrobnostmi. Cenovou nabídku Vám obratem připravíme.